אני מיכל ספיר

"בעשייה שלי אין שום תחושת תכלית.
הדברים קורים כפי שהם קורים לא משום שאני
גורם להם לקרות, אלא משום שאני הווה.
במציאות שום דבר אינו קורה.
כשהדעת חסרת מנוחה, היא גורמת לשיוה לרקד,
כפי שמי האגם המתנועעים גורמים לירח לרקד.
הכל רק חזות, תולדה של רעיונות מוטעים."

שרי ניסרגדטה מהאראג'

מיכל ספיר – "שיטת קוד הריפוי"

  • פסיכותרפיסטית הוליסטית.
  • מורה ומטפלת בשיטת קוד הריפוי:
    תקשור אלכימי מרפא העושה שימוש בתדר ובצלילים מרפאים (קולנים).
  • מורה לתרגול מדיטציה ושיטת הדו אין:
    תרגול פיזי רוחני ממסורת הזן שיאצו.
  • מטפלת בכירה בשיאצו.

מתמחה בשנים האחרונות בריפוי אלכימי המבוסס על ניקוי הגופים האנרגטיים מאנרגיות חוסמות, ניקוי והטענת הגוף בעזרת צליליהם המרפאים של הקולנים, חיבור לתדרים אנרגטיים תומכי חיים וחיבור לקולה האותנטי של הנשמה.

שמי מיכל ספיר ואני כמוכם, מחפשת את הדרך להיות כאן במלואי, לפתוח את ליבי לרווחה ולחיות בתוך הזרימה השופעת של הבריאה.

מגיל צעיר נמשך ליבי אל מחוזות הרוח והשאלות הבאות הדהדו בי תמיד: "מי אני"? "מה באתי לעשות כאן"? "האם יש לי יעוד מסוים"? "האם יש למסע הזה שלנו כאן משמעות נסתרת"?

לפני כשני עשורים כיוונה אותי נשמתי אל דרך הריפוי שהחלה בלימודי פסיכותרפיה הוליסטית ומאז אני על מסלול הלימוד המואץ. לומדת, מתרגשת ומעבירה את הידע לעשייה מיטיבה בקליניקה ועם הקבוצות עמן אני עובדת ועבדתי לאורך השנים.

אני מגלה שהריפוי, היה ותמיד יהיה, חלק מרכזי בהווייתי ומהרגע שהתחלתי לשתף פעולה מלאה עם הידע הזה, מתרחשים בחיי ניסים. הנס המרכזי הוא שאני עוסקת בדבר שנשמתי כמהה ליודעו ולהביאו לעולם. תהליך ההיזכרות בידע המרפא והעברתו הלאה, הם עבורי מקור צרוף לשמחה והתרגשות, לחקר ולהתפתחות.

בשנים האחרונות, במקביל לפתיחה האנרגטית שמתרחשת ביקום, אני נזכרת בידע מרפא עתיק שנשמתי ידעה כנראה בעידנים אחרים. את הידע הזה אני משתדלת לשתף עם כל מי שמביע רצון, בקליניקה, בקבוצות לימוד ובסדנאות.

השליחות הפנימית שלי היא להסכים להרפות מהפחדים העתיקים ולאפשר לתדר ההרמוני של הבריאה לזרום דרך גופי באופן הרמוני, מרפא, חומל ושופע אהבה. אני יודעת בוודאות שאם נתמיד למצוא את התדר המרפא בתוכנו, אנו עתידים לחיות כאן בשלום ובשלווה, ברעות ובאחדות מלאה.

אני מתאמנת באופן יומיומי, בנחישות ובאהבה רבה, על החזרת התדר המקורי לגופי. כשאני בתדר מופעל באופן ספונטני הקוד המרפא הנצחי שבתוכי. את הקוד הזה אני מבקשת להביא בחמלה, בצניעות ובאהבה לתוך המרחב החומרי הסובב אותנו.

זוהי דרכי! מצטרפים?