הטיפול

"כדי לשנות את התבניות הרגשיות שלנו, עלינו להתחיל בהכרה בכך שאנו חיים בעולם שאותו אנו יצרנו. אנחנו הסופרים של החלום, או הסיוט אותו אנו חיים. רק שנכיר באשלית המציאות הזו, שהומצאה על ידי סיפורי המוח הפרימיטיבי שלנו, נוכל להשתחרר מרשת קורי העכביש ולהתעורר לתכונותינו הגבוהות:
אהבה, חמלה ונדיבות."

– אלברטו ויאולדו –

מרביתנו פוגשים תחומים מסוימים בחיינו שאינם זורמים בקלות ובטבעיות. המקומות הבלתי זורמים שלנו מסבים לנו הרבה כאב ותחושות כמו תסכול, בדידות, חוסר ערך וייאוש. לפעמים התחושה היא שאנחנו חיים אבל לא את החיים שאנחנו באמת נועדנו לחיות.

שיטת קוד הריפוי משלבת תקשור ועבודה עם צליליהם המרפאים של הקולנים ומטרתה לנקות את השדה האנרגטי מסיפורי העבר, מתבניות מחשבה ומרגשות ישנים שמנהלים את חיינו בהווה. השחרור שנוצר מניקוי התבניות החוסמות מאפשר לנו ליצור מציאות אנרגטית חדשה ולברוא התחדשות מיטיבה בתחומים בהם אנו מבקשים שינוי או ריפוי.

כדי לברוא מציאות חדשה עלינו ללמוד לשנות את המעגלים הנוירולוגים שבמוחנו. המוח הוא כמו תוכנה שבתוכה מוקלט עברנו. כל מה שלמדנו וחווינו עד כה, מאוחסן במוח. אם אנו קמים בבוקר ואיננו חושבים מחשבות חדשות, אנו חושבים את מחשבות העבר. כשהמוח נמצא בעבר המחשבות והרגשות שלנו נובעים מן העבר והגוף שלנו שמקבל אותות כימיים ששייכים לעבר גם הוא מתפקד על פי תוכנה ישנה. התוכנה הישנה משחזרת בחיינו את אותן התנסויות מנטאליות, רגשיות ופיזיות שגורמות לנו להרגיש תקועים, לא מאושרים ולפעמים אף חולים.

בחדר הטיפולים אנו לומדים לזהות, הן בעזרת שיחה והן באמצעות הדרכה שמגיעה דרך תקשור, את הטראומות והסיפורים הישנים שעומדים בבסיס התבניות שמתוכנתות במוחנו הלא מודע. ברגע שתבנית עולה למודע מתחיל להתרחש תהליך של שינוי שיקבל משנה תוקף בתוך תהליך הריפוי.
מאחר והמוח שלנו מגיב באופן יצירתי למחשבותינו, אנו עובדים בצורה מעמיקה עם כוח הכוונה והמחשבה. כשאנו הופכים מודעים להרגלי החשיבה הלא מודעים שלנו, ניתנת בידנו האפשרות להפסיק לשתף פעולה עם ההרגל הישן של המוח וליצר מחשבות ורגשות חדשים שישנו את המבנה הנוירולוגי של ההרגל הישן למשהו מן העתיד, בו נבחר בהווה באופן מודע.

במפגשים אנו לומדים לייצר רוטינות שיתמכו ביצירת הווה משוחרר מזיכרונות העבר. מתרגלים חשיבה חדשה, מדיטציה, נשימות שמסייעות להעביר את הגוף לתדר אנרגטי הרמוני. אנו לומדים לחשוב באופן עתידני ולמשוך מן השדה הקוואנטי אופציות שתואמות את הרצון העמוק של נשמתנו. אנו מתרגלים שחרור מן הפאן האישיותי הנרכש שלנו על מנת שנוכל לחוות את הכאן ועכשיו מתוך נוכחות ובחסות התדר ההרמוני של השדה הקוואנטי. אנו מתרגלים לחיות חיים של שמחה, אהבה, בריאות ויצירה מהנה, פשוטה, שופעת ונטולת מאמץ.

כיצד מתבצע הריפוי

במרחב התודעה - מנטאלי:

מחשבות הן השפה של המיינד ורגשות הם השפה של הגוף. המחשבה שיוצרת את הרגש מייצרת את הכמיה שהגוף מייצר. המוח הוא המחשב שבו נמצאות אינפורמציות ששייכות לעבר. אם אנו חושבים דרך המוח, אנו חושבים דרך העבר. הגוף מאמין שהוא בעבר ומייצר רגשות שתואמים את התנסויות העבר. מבחינה ביוכימית, הגוף מגיב לרגש מן העבר ולכן
משחזר שוב ושוב את אותה כימיה. כשהמוח משחרר את המידע הישן ומתחילה הזנה של מידע חדש, משתנה בהתאמה הכימיה שהגוף משחרר.

לכן השלב הראשון של הטיפול מתמקד בזיהוי תבניות המחשבה דרך התבוננות "ערה" בסיפורי החיים אותם חווה האדם בחיי היומיום שלו. שלב זה נעשה ברובו בדרך של שיחה במהלכה מתקבלת אינפורמציה מילולית שמכוונת לריפוי החלק המודע של התודעה.
נאמן את המודע שלנו להתמקד במחשבות חיוביות, מיטיבות ומרפאות ואף נבנה רוטינות שיסיעו בתהליך זה. כשהמוח רגיל לחשוב באופן חיובי, קל לו לשתף פעולה עם המודע החדש.

התודעה "הערה" מאפשרת לנו לבחור מחדש את חווית החיים שאנו מבקשים לברוא. תודעה שמתמקדת ולומדת לזמן לעצמה אופציות מן המרחב האינסופי, מגלה שאינסוף לאפשרויות בריאת המציאות העומדות לרשותה

במרחב האנרגטי - הרגש:

בשלב השני, מתבצע הריפוי בשכיבה כאשר המטרה העיקרית היא לאפשר לתודעה להתחבר לתדר המרפא, המקורי שלה. כאשר אנו חווים מצב של הרפיה, משעתק המוח את התבניות העצביות שתומכות במצב זה. כשהמוח מכיר ומזהה את התדר הרפוי, גדלה היכולת שלנו לשחזר בתוך חיינו את המצב הרפוי. כשהגוף במצב רפוי, משחרר המוח חומרים כימיים שמאפשרים לתאים לצאת ממצב ההישרדות בו הם היו שרויים, ולשוב למצב של התחדשות, ריפוי וצמיחה.

התדר המקורי שלנו הוא תדר רפוי, מרפא ובורא. הסיבות שרחקנו מהרטט המקורי הזה הן חיצוניות לאני המקורי שלנו. בתהליך הגדילה שלנו צברנו התנסויות שיצרו בנו תבניות מחשבה, אמונות, פרשנויות ורגשות שדרכם אנו מפרשים וחווים את המציאות. רב התבניות הללו נסתרות מעיננו. תודעתנו הערה אינה מודעת להן ולכן הן מנהלות את חיינו מתוך מצולות התת מודע שלנו.

בתהליך הריפוי והשחרור, אני מזהה בעזרת התדר והצליל של הקולנים את המקומות החסומים בהילה. המקומות החסומים הם סוג של קפסולות בהם אגור מידע חשמלי שכולל את הסיפור הטראומתי שעברנו ואת הרגש שאחוז בתוכו. כשהקולן מגיע לאזור בו יש עודף חשמלי כזה, הצליל והרטט של הקולן משתנים. התחושה היא של כניסה לאזור אנרגטי סמיך וקשה למעבר. על פי השמאנים, זהו אזור בו מאוחסן רסיס נשמתי שברח מהמרכז הנשמתי שלנו בזמן של מצוקה.

כאשר אני מגיעה לחסימה כזו, בשלב הראשון אני מבקשת לקבל  אינפורמציה מהאינטליגנציה הגבוהה של היקום. הידע שמגיע אלי בדרך של תקשור מסייע לי להבין את מהות החסימה. בעזרת שיח עם האדם, אנו מזהים ביחד את הסיפור ואת הרגש שאחוז בו. הפיזיקה הקוואנטית מציינת שברגע שמידע יצא לאוויר העולם ואנו מתבוננים בו, מיד חל שינוי במצבו האנרגטי של אותו מידע. כלומר מיד ברגע שחשפנו את החסימה ואת מה שאגור בה, מתחיל להתרחש ריפוי. בנוסף, בעזרת הקולן, אני מפרקת את הקפסולה, משחררת את הסיפור מתוך ההילה ומסייעת לרגש ולרסיס הנשמתי לשוב לצ'אקרה אליה הוא שייך.

במרחב הגוף הפיזי – חזרה להרמוניה:

בשלב השלישי, לאחר שפורקה החסימה, מתבצע תהליך של החזרת הגוף לרטט המקורי שלו. בשלב זה מתבצעת עבודה עם הקולנים על הגוף. עבודת הקולנים על הגוף עוברת דרך נקודות מרידיאניים ועל פני הצ'אקרות ומטרתה להדהד לגוף את הצליל ההרמוני של הקולן אשר "קורא" לגוף לחזור למצבו ההרמוני. הגוף שלי משמש בשלב הזה כמעין מגבר אשר דרכו עובר התדר ומעצים את הרטט ההרמוני שמשודר לגופו של המטופל, דרך הקולן.
הגוף של המטופל חווה הרפיה עמוקה אשר במהלכה משדר המוח לגוף, הפעלה של אותות כימיים אשר משחררים חומרים שתומכים בריפוי, איזון והתחדשות.במקרים של כאב גופני כמו כאב גב, ברך, דורבן, כאב ראש וכדומה, ניתן לעבוד עם הקולן ולסייע בתהליך הריפוי באופן משמעותי.