התעוררות התודעה

קורס שנתי

הקורס בנוי מ – 22 מפגשים.

ימי ראשון – 17:00-20:00.
מפגש ראשון – 10.10.2021
מיקום: "הלול" – כפר יהושע.

מוזמנים ליצור קשר לפרטים נוספים: 050-6515292

"המשימה שלך היא לא לחפש אהבה אלא
רק לחפש ולמצוא את כל המחסומים
בתוך עצמך, שבנית נגדה."

– ג'לאל א-דין רומי –

הפתרון לסבל שלנו בעולם טמון במעבר לחיים מתוך רמות תודעה גבוהות יותר, אשר חוות את העולם דרך האמת של הוויתנו הנשמתית הטהורה.

כדי להתעורר לזיכרון המלא של מי אנו באמת נדרש תרגול עמוק של הקשבה להכוונה של הבריאה. ההקשבה מתחילה בהתבוננות ערה בקולות המחשבה שמהדהדים בראשי, בהקשבה לרגשות שפועמים בליבי, הקשבה לכאבים ולמתח שמשדר לי גופי והקשבה חדשה לאותות ולמסרים שנשלחים אלי ע"י האינטיליגנצייה האינסופית של ההדרכה הגבוהה באופן רציף ויומיומי.

ככל שאני מתרגלת את יכולת ההקשבה שלי מתעוררים חושי, כולל חושים שלא הייתי מודעת אליהם. אני לומדת לקלוט זרמים של תובנות באופנים שאינם קשורים לתקשורת היומיומית אותה אני מכירה כבת אנוש. השפה של ההדרכה נקלטת בתדר הגבוה של נשמתי ולכן אני לומדת לשהות בתדר הזה ובתוכו להקשיב באופן חדש להכוונה שמראה לי את הדרך. לפעמים ההדרכה שולחת לי מילים שאליהן קשורות תובנות שנקלטות בראשי ומקבלות פרשנות מילולית. לפעמים אני רואה תמונות שמספרות לי את הדרך. לפעמים המסר מגיע דרך תחושות בגוף, כמו למשל דרך כפות הידיים. לפעמים אני רואה צבעים, הילות, שומעת צלילים, חשה תדרים בגוף החומר.
בעצם, אפשר לומר שאני לומדת לחיות את חיי מתוך אחדות עם ההדרכה והאינטיליגנציה של האינסוף השופע. אני קולטת אינפורמציה שמגיעה מהשדה הקוואנטי, ואשר מכוונת את דרכי באופן בהיר ומדוייק. הדיוק הזה מזמן לחיי, שפע, שמחה, הנאה, בריאות והגשמה עוצמתית ופשוטה של מי שאני באמת.

כל אדם יכול לשמוע! לכל אחד יש דרך אחרת לקלוט את האינפורמציה.
חידוד יכולת ההקשבה מאפשרת את גילוי הדרך היחודית של כל אחד ומשם הדרך פתוחה להיות בתקשורת רציפה עם העצמי הגבוה שלי ועם ההדרכה הגבוהה.

אני באופן אישי חווה ומתרגלת את ההקשבה הזו בצורה עמוקה כבר למעלה מעשור והקפיצות הקוואנטיות שאני חווה הן עוצמתיות ומרגשות. להתעוררות המרחיבה את תודעתי, לחיבור שלי לתדר הגבוה של נשמתי, יש השלכות מיידיות על חיי בכל מישור אפשרי.
אני לומדת לחיות ברגע הזה מתוך קבלה מלאה של עצמי, של האחר ושל הרגע עצמו. אני מתרגלת שוב ושוב את השחרור מהאחיזה במחשבות, באמונות, ברצונות, בהצמדות לתוצאות. אני תמיד מתרגשת לגלות את אותם רגעים בהם באמת הצלחתי לתפוס בזמן אמיתי את ההאחזות במחשבה ולשחררה באופן מיידי. החופש שזה מקנה לי ולסביבתי הוא בלתי יתואר.
מעדות אישית, המסע הזה של חיי הפך מחיים של סבל רגשי, ספק וצימצום, לחיים מתוך אהבה עצמית, שלווה, שמחה ותשוקה ללימוד והגשמה שאין להם סוף.
היכולת שלי לתקשר לעולמינו אינפורמציות שמגיעות מהעולמות הגבוהים והריפוי שהידע הזה מביא לי ולאנשים רבים, ממלאים את חיי בהתרגשות והוקרת תודה.

בתוך כל אחת מאתנו קיים קול פנימי עמוק שיודע ושמטרתו להדריך אותנו אל הדיוק
שיאפשר לייעודנו האמיתי להגיח אל העולם. תהליך התעוררות והתרחבות התודעה כולל הקשבה עמוקה לקולות הנשמה ונכונות לצעוד תוך הסכמה להביאם לידי מימוש. ההסכמה להקשבה ולמימוש זוהי בריאת הנשמה. זהו מצב בו נשמה שיודעת את יעודה מסכימה להגשים ולברוא מתוך תשוקה ושמחה מתפרצת.

אני יודעת בוודאות שבליבנו פנימה, כולנו מבקשים את המקום הזה המואר. זה שמאפשר לראות בבהירות את הדרך ולכן לצעוד מתוך ידיעה עמוקה והגשמה בעוצמה ושמחה שאין להם גבולות.
מתוך ההקשבה עולה חוכמת הבריאה. החיבור לחוכמה הזו הוא החיבור לתדר הנשמה. בחיבור זה טמון הזרע לחיים אליהם אנו כמהים. חיים של הגשמה פשוטה, זורמת, קלה ומלאה בשמחת האהבה לשפע הקיים.

  • אם גם את/ה חווה רצון עמוק להקשיב לקול האותנטי שבנשמתך ולקבל ממנו הדרכה מדויקת ומעצימה.
  • אם גם את/ה מסכימ/ה לצעוד בנתיב התודעה המתרחבת ולפגוש את האוצר שטמון בתוכך.
  • אם גם את/ה משתוקק/ת לחיים של שלום פנימי שנובע מהחלפת הבלבול בבהירות וידיעת הדרך.
  • אם גם את/ה יודע/ת שאת/ה ראוי/ה לחוות בחייך את השפע הבלתי מוגבל של הבריאה.
  • אם גם את/ה בוחר/ת לחיות מתוך שמחת ההוויה האלוהית שבתוכך –

את/ה מוזמנ/ת לצעוד עמי ועם ההדרכה שמכוונת אותי
ולמצוא שם את ההדרכה האישית שלך.

מטרת הקורס

מטרת הקורס היא לסייע ללכולנו להיזכר מי אנו באמת. למה באנו לכאן ואיזו עוצמה מלווה אתנו בדרך הזו. ההיזכרות הזו היא תהליך. היא דרך שהולכת ומתרחבת ככל שאנו מיומנים בהקשבה הערה. ההקשבה הערה מחברת אותנו לתדר האנרגטי של האני הגבוה שלנו שמצוי בתוך הדממה האינסופית של היקום כולו. כשאנו הופכים מיומנים בהחזקת תדר הדממה בתוכנו, נכנס לחיינו ידע עטוף בשלוות אלוהים והוא זה שמאיר את דרכנו באשר היא. הידע הזה עוצמתי, מדוייק ומשנה חיים.
הקורס יכוון למציאת הרווח שבין המחשבות שהוא הדממה בו שוכנת אנרגית השדה הקוואנטי או שדה המאוחד. במהלכו אצייד אתכם בכלים עוצמתיים ומעשיים שילוו אתכם ביום יום ויסייעו לכם לפסוע בנתיב חייכם בוראי מציאות מדוייקת, משמחת, בריאה ושלווה.
את המסע הזה נעשה בדרך הגוף (תרגול דו אין – שיטה מסורתיות עתיקה של תרגילי זן שיאצו, בדרך החיבור אל הלב, משכנה של הנשמה – בעזרת המדיטציה ותרגולים נוספים, בדרך המיינד – ניזכר בסודות עתיקים שיזכירו לנו את הדרכים ליצירת מנגנוני חשיבה חדשים ומיטיבים, ליצירת הגשמה מידית, ריפוי, זימון שפע, ידע גבוה ועוד.

תרגול הגוף הפיזי

דו אין – שלב ראשון

הגוף הפיזי שלנו הוא השער הראשון דרכו נפסע פנימה, להכרות עם הרבדים הפחות חומריים שלנו, הרבדים האנרגטיים.
דו אין – (do in) – שיטה מסורתיות עתיקה של תרגילי זן שיאצו, שמקורם במזרח הרחוק, המיועדים לתרגול עצמי לפיתוח וטיפוח בריאות הגוף והנפש.
תרגילי הזן נבנו על עקרון המרידיאניים שעולה מהשקפת העולם המזרחית ומעיקרון של "אחדות גוף ונפש". המרידיאניים הם נתיבים של זרימת צ'י או אנרגיה עדינה, הקיימים בחללים הפנימיים של הגוף הפיזי שלנו.
תרגילי הדו-אין מבוצעים ברצף מסוים וקבוע ומטרתם לאזן ולכייל את זרימת אנרגיית הצ'י בגוף. כאשר אנרגית הגוף מכוילת וזורמת, יכולה האנרגיה של הבריאה לזרום דרכנו ביתר קלות ובכך להתגשם במלוא הפוטנציאל שלה.
תרגול יומיומי של רצף התרגילים יתבטא היטב בתחומים הבאים: הגברת החיוניות, שלווה פנימית וחיבור לתודעה הפנימית, שיפור התפקוד של האיברים הפנימיים ומערכת העצבים האוטונומית, הגמשת מפרקים והארכת טווחי תנועה, הרפיית שרירים, סילוקם של מכאובים כרוניים בגב התחתון, בעורף, בכתפיים, שיפור הבריאות, עמידות בפני מחלות והתמודדות יעילה עם מתח.
בתוך התרגול נפגוש את השקט הפנימי ודרכו נתחבר לרובד האנרגטי הפנימי של הוויתינו.

מדיטציה

שלב השני

במדיטציה נלמד למצוא את הרווח שבין המחשבות, את הדממה, את שלוות אלוהים, את ההדרכה הגבוהה. כששוהים במרחב והזמן של הריק זורמת האנרגיה שבתוך הגופים בנעימות ומייצרת רטט שעולה לאורך עמוד השדרה ויוצרת תחושה של חופש נפלא ושחרור. זהו מרחב פנימי עוצמתי ומרפא שעטוף באהבה, בשמחה ובהכוונת הידע הגבוה, לחיים של בריאה מדויקת.
כשמתחברים לממד מעצים, חסר זמן ומרחב, אשר מחבר אותנו למהות הגבוהה והאמיתית שלנו, מרגישים רטט של שמחה שיכול ללוות אותנו במשך ימים רבים. זהו מצב של הרמוניה פנימית בתוכנו שמאפשר לגוף שלנו לרפא את עצמו ומסייע לנו לחוות את החיים ללא הסבל של קול האגו שבתוכנו.
המדיטציה שהיא הכלי הכי עוצמתי להקשבה להדרכה היא גם אחד הכלים הכי זמינים לנו להגשמה בתוך היומיום. ברגע שמכניסים את תרגול המדיטציה לחיים, מתחילה האצה משמעותית ביכולת שלנו לתקשר עם המימדים הגבוהים של מי שאנו באמת. בתוך הדממה של המדיטציה, מתוך הרווח שבין המחשבות, עולה מציאות חדשה. מציאות של שפע ונצחיות.

תרגול הגוף בדרך הדו אין והמדיטציה יתנו בידיכם כלים מעשיים בעזרתם תוכלו לתרגל באופן ימיומי את החיבור שלכם לכוחות האינסופיים ולעוצמתכם הפנימית.

חיבור תדרים בעזרת המיינד

שלב שלישי

כשאנו ניזכרים, אנו מתעוררים. כשאנו מתעוררים, אנו מפסיקים להיות קורבנות והופכים להיות יוצרים. כשאנו יוצרים, האחריות עוברת לידינו ואנו בוחרים מה רצוי לנו ומה לא. את הבלתי רצוי אנו משאירים בחוץ ואת הרצוי אנו מחבקים לתוך חיינו. הלמידה לחשוב לכדי מציאות את חלומותינו, אפשרית. כשמתאמנים על חשיבה יוצרת מציאות מגלים סודות וכשמתרגלים את הסודות הללו, המציאות מגיבה ומשתנה. לחשוב חיובי, רחב ועוצמתי זו המשמעות של היותנו היוצרים של חיינו. זוהי בחירה ליצור מתוך השפע האינסופי של הבריאה וזוהי ההכוונה שמדריכים אותנו אליה מן העולמות הגבוהים. הקורס הוא קריאה להסכמה. הסכמה לברוא לנו את החיים להם אנו באמת משתוקקים. הסכמה להיות מי שאנו באמת: מופלאים, כל יכולים, חכמים, יפים, שמחים, אוהבים, בוראים בעוצמה מציאות מיטיבה.

מנחת הקורס מיכל ספיר:

פסיכותרפיסטית הוליסטית, מורה ומטפלת בשיטת קוד הריפוי, מורה לתרגול מדיטציה ושיטת הדו אין – (תרגול פיזי רוחני ממסורת הזן שיאצו), מטפלת בכירה בשיאצו. מתמחה בשנים האחרונות בריפוי אלכימי המבוסס על ניקוי הגופים האנרגטיים מאנרגיות חוסמות והטענתם בעזרת הצליל והרטט של הקולנים. מסייעת לייצור חיבור לתדרים האנרגטיים תומכי החיים של השדה הקוואנטי ולהתחבר לקולה האותנטי של הנשמה.

הקורס בנוי מ – 22 מפגשים.
מפגש ראשון יתקיים בתאריך 10.10.2021
הקורס יתקיים בימי ראשון, בשעות 17:00-20:00.
מיקום: "הלול" – כפר יהושע.

מוזמנים לצור קשר לפרטים נוספים: 050-6515292