שיטת קוד הריפוי

האמת פשוטה ופתוחה לכל. למה לסבך?
האמת אוהבת ונאהבת.
היא כוללת הכל, מקבלת הכל, מטהרת הכל.
האי אמת היא זו שמסובכת ומהווה מקור לצרות.
היא תמיד רוצה, מצפה, דורשת. בהיותה כוזבת, היא ריקה ומצויה תמיד בחיפוש אחר אישור והבטחה.
היא מפחדת מהחקירה ומתחמקת ממנה.
היא מזהה עצמה עם כל תמיכה,  חלשה ורגעית ככל שתהיה.
כל מה שהיא מקבלת, היא מאבדת ומבקשת עוד.
אל כן אל תתן אמון במודע. דבר מכל מה שאתה יכול לראות, להרגיש או לחשוב אינו כפי שהוא נראה לכאורה.
אפילו החטא והמידה הטובה, המעלה והחיסרון, אינם מה שהם נראים לכאורה. בדרך כלל הטוב והרע הם שאלה של מוסכמות ומנהגים ואנו  מתרחקים מהם או מאמצים אותם בהתאם לאופן השימוש במילים.

– שרי ניסרגדטה מהאראג' –

שיטת קוד הריפוי מבוססת על לימוד רב שנים אשר התחיל עבורי כתלמידה ללימודי פסיכותרפיה הוליסטית. בסיום הלימודים שילבתי בין טיפולי הגוף והנפש והרחבתי את היכרותי עם הגוף הפיזי והאנרגטי דרך עבודתי כמטפלת בשיאצו וכמורה לשיטת הדואין .
למדתי להרגיש את אנרגית החיים מתוך מגע באחרים ומתוך תרגול עצמי יומיומי שמתמקד במדיטציה, במתיחת מרידיאניים ובהזרמת אנרגית החיים של הגוף (צ'י).

בשלב מסוים הנחה אותי קולי הפנימי לעבר השער הבא בחיי – לימודי התקשור המרפא. התקשור המרפא מבוסס על קריאת המנגנונים האנרגטיים של הגוף באופן שמסייע להבין מהם המקורות לחסימות שאנו חווים בחיינו. הזיהוי של החסימה בגוף והעבודה עליה כוללים מפגש מנטאלי ורגשי עם זיכרונות העבר שלנו, בגלגול הנוכחי ובגלגולים קודמים, ושחרורם בעזרת שיחה ומגע.
מתוך הריפוי הזה הונחיתי בעשור האחרון להתמקד בריפוי דרך ההילה שעוטפת את גופנו הפיזי. למדתי לעומק את מבנה ההילה ובעזרת אנרגית כף היד התחלתי לזהות חסימות בגופים השונים של ההילה. האינפורמציה שעולה מתוך הגופים קשורה לזיכרונות השונים שנחתמו בגופים האנרגטיים שלנו והם מהווים מפתח רב עוצמה להבנת התבניות שחוסמות את יכולתנו להגשים את עצמנו בתחומי חיינו השונים.

בתוך הסינכרוניזציה של הבריאה נשלחה אלי מורה אשר עובדת בתוך המרחב של ההילה עם קולנים. עבודה עם הקולנים מסייעת לאתר בתוך ההילה את המקומות בהם האנרגיה דחוסה ומעידה על חסימה. כאשר אני מאתרת אנרגיה חסומה, אני נעזרת בהנחיה הגבוהה כדי לאתר מתי התרחשה החסימה ותוך כדי שיחה עם המטופל, אנו מזהים ביחד את המקור לחסימה. כאשר סיפור מן העבר עולה למודע, מיד מתחילה להתרחש התמרה. ההתבוננות של האדם על סיפוריו, תבניותיו, דעותיו, פרשנויותיו למציאות, מסייעים לתדר האנרגטי שנכלא באזור החסום, להשתחרר. כמו כן, הצליל והרטט של הקולן מסייעים לפירוק האנרגיה החסומה ולהחזרת התדר ההרמוני, המקורי של הגוף . כשחסימה מתפרקת, משמעות הדבר היא שתדר אנרגטי של הנשמה, חוזר אל הגוף. ניצוץ מן הנשמה, שברח, בעת משבר, מן הגוף אל ההילה, שב למקומו באחת מצ'אקרות הגוף. ההשבה של האנרגיה למקומה מסייעת לאדם לחזור למרכז האנרגטי שלו, לשוב לתדר ההרמוני, בורא החיים שמהווה את מהותו האמיתית. השיבה אל התדר היא זו אשר מפעילה את קוד הריפוי הפנימי של הגוף.

המרכז האנרגטי שלנו, במקורו, רוטט בתדר זהה לתדר של נקודת האפס אשר מאפיין את אנרגית הבריאה הנצחית. הגענו לעולם החומר מתוך התדר ההרמוני הזה ואנו יכולים לשוב אליו אם נצליח להיפרד מזיכרונות העבר. אם נצחצח את הווייתנו הנוכחת מתבניות המחשבה הישנות שלנו, תוכל אנרגית הגוף החומרי שלנו להשוות צורה עם אנרגית העולמות העליונים. כשהגוף רוטט בתדר המקורי שלנו, נעלמות החסימות ואנרגית השפע של האינסוף יכולה לזרום דרך גופנו ולבוא לידי ביטוי בחוויה הפיזית שלנו כאן בעולם החומר.

הריפוי של שיטת קוד הריפוי הינו ריפוי משולב, רב תחומי. ריפוי הדעת מתבניותיה הישנות וחזרה למצב של חיבור נוכח לידע הנובע מחוכמת הבריאה. ריפוי וניקוי גוף הכאב הרגשי והשבת הגוף הפיזי לתדר ההרמוני, המרפא כל.

הריפוי מתאים לכל מי שחווה משבר רגשי בחייו, מי שמרגיש אבוד ורחוק מתחושה של שמחה והגשמה עצמית, מי שהכאב הגיע לגופו הפיזי ומי שמחפש להתעורר לפוטנציאל של חיים שמחים, שופעים, עטופי אהבה, פשוטים וזורמים, מהנים, מלאי הגשמה נטולת מאמץ ונתינה לעצמו ולעולם כולו.