מדיטציות

המדיטציה תסייע בידך למצוא את כבליך,
לרפות אותם, להתיר אותם ולהעלות את העוגן.
כשאינך צמוד עוד לדבר, עשית את מלאכתך.
השאר יעשה כבר עבורך.

– שרי ניסרגדטה מהאראג' –

מדיטציה מיוחדת
להרמוניית הלב

מוזמנים להתנסות, מלאו פרטים לקבלת המדיטציה

תודה על הרשמתך

לבחור לשבת למדיטציה זו בחירה במסע פנימה, למרחבים העמוקים של מי שאנו באמת. דרך החקירה של המעמקים הללו נפתחת בפנינו האפשרות לעבור מהממד של הראש החושב ולהתחבר לממד שקט, דומם ואינסופי. החיבור לממד הדממה מאפשר לנו לקלוט באופן מדויק ועמוק את הרצונות האמיתיים של נשמתנו. מה באמת באנו לעשות כאן? למה ליבנו מתאווה במעמקיו? מי אנו מעבר למלבושים והמסכות שעטינו עלינו במשך כל כך הרבה עידנים?

לשבת בשקט זה לראות פתאום בצורה ברורה את תבניות המחשבה שלי. להבין איך המחשבות הכל כך מוצקות שלי, מנהלות אותי. ללמוד להכיר בכך שהמחשבות אינן מייצגות את האישיות שלי. אני לומדת להתייחס אליהן כאל עננים אשר באים והולכים ואין שום צורך לאחוז בהם. אני מתבוננת במחשבות, לומדת מהן על תבניותיי אבל תמיד משחררת אותן להמשיך בדרכן.

המפגש עם הקול הפנימי שלנו מאפשר לעבור אל מעבר לגוף החומר, מעבר למחשבה היומיומית ולפגוש את מה שהסתתר מעיננו כל כך הרבה זמן: העוצמה הפנימית שניזונה מכוח חיים שהוא גדול מגופנו החומרי ואינטליגנטי יותר מן המיינד האנושי המוגבל שלנו.

כשאנו מתחברים לתדר של כוח החיים האינסופי הזה מתרחשים בגופנו שינויים פיזיולוגיים, רגשיים, מנטליים ורוחניים, שמשפיעים עלינו באופנים הבאים: החלפת המתח היומיומי בשקט פנימי וזרימה חופשית, איזון הסיגנלים החשמליים שמשפיעים על הכימיה של הגוף, אפשור למערכת העצבית האוטונומית לרפא ותחושת חיבור לרגע הזה שמאופיינת בגלים פנימיים שמעירים בנו את תדר האהבה, השמחה והשלום הפנימי.

אחת הסיבות המרכזיות לסבל האנושי היא הציפייה שלנו, הרצון לתוצאות ספציפיות, ורצוי מהר. תארו לכם כמה חופשיים נרגיש אם בכל יום נוותר על הציפיות ונסכים פשוט לזרום עם הזרם, סומכים על היקום שיסדר עבורנו הכל בצורה המדויקת ביותר. לזרום עם הזרם מכוונים על ידי האינטליגנציה של היקום ומקבלים באופן מלא את ההכוונה שנובעת מהשפע של הרגע הזה. אין זה אומר שאנו מפסיקים לכוון, זה אומר שאנו מכוונים אבל לומדים להיות רפויים. ההרפיה מהרצון לשלוט מוציאה אותנו לחופשי ואז מתחילים לקרות הניסים האמתיים.

כשאני מתמסרת לדממה שנובעת מן המדיטציה, אני פוגשת דרך פשוטה וקסומה להוות את הרגע הזה ולאפשר לשפע שבו להראות לי את יופיו והדרו.

המפתח לחיים הרמוניים, בזמן המדיטציה ומחוצה לה, הוא לאפשר לחוויות – מחשבות, רגשות, תחושות ומראות – לבוא וללכת. להישאר הצופה מבלי לנסות להיאחז או להתנגד לחוויה. כל החוויות משרתות את הצמיחה והאבולוציה שלנו. במקום לנתח או לשפוט אותן נשאל את עצמנו: מה נולד בתוכנו כתוצאה מהחוויה שעברנו? בדרך זו נלמד ליהנות מרגעי המסע ונכיר בהיותם מתנה עבורנו.

מדיטציות מודרכות:
מדיטציות מודרכות מתאימות למצבים באים אנו רוצים להיות מודרכים דרך חוויה מילולית. זה יכול להתרחש בתוך קבוצה, בהקשבה להקלטה או דרך עבודה עם טקסט כתוב. שיטת הדמיון המודרך מבקשת עבודה עם דמיון שזמין לחלקנו ונרכש דרך אימון, לכולנו. אם אינכם מצליחים לעקוב בעזרת הדמיון, שחררו והקשיבו, תנו לתדר שנובע מן המילים, להדריך אתכם.

יתרונות המדיטציה המודרכת:
* מסייעת למצוא שלווה בזמנים של אתגר פיזי, מנטאלי ורגשי.
* מפחיתה מתח באופן מידי.
* מסייעת למתחילים שזקוקים להדרכה נוספת.
* מסייעת להרגיע את המחשבות ולמצוא את הרווח הדומם שביניהן.
* מאפשרת התבהרות בתחומים בהם אנו "תקועים".
* מאפשרת לנו להתאמן ביצירה והחזקה של התדר ההרמוני בתוך חיי היומיום.
* משפרת את תפקודי הגוף באופן משמעותי.

מבחר מדיטציות

מצאו לכם סביבה שקטה ונטולת הפרעות. אפשר להדליק נר ולייצור אווירה שקטה ונעימה.
שבו בזקיפות, רצוי על כרית כך שקצה הישבן על הכרית והרגליים משוכלות.
ראש שואף למעלה ואילו הסנטר מוטה מעט פנימה.
נשמו מספר נשימות עמוקות, עצמו עיניים והקשיבו להקלטה.

מדיטציה בכתב

סדרו לכם מרחב תומך (ראו הסבר בסרטונים), קראו את ההסבר למדיטציה שבחרתם ולאחר מכן,
עצמו עיניים ודמיינו בהתאם לכתוב. אפשר גם להקליט את עצמכם מקריאים את המדיטציה ולאחר מכן להקשיב ולתרגל.

מדיטצית ששת השלבים

מתחילים בנשימות עמוקות ובהרפיה. מרפים את הגוף החל מהקרקפת ועד אצבעות הרגליים. את עכשיו בהרפיה עמוקה וזה מוביל אותנו לשלב הראשון. שלב ראשון – הפני

להמשך קריאה +

מדיטצית אור

מדיטציית אור – להטענה אנרגטית אני יושב בנוחות ונושם שלוש נשימות עמוקות….אחת מעלה לראש….אחת לבית החזה… ואחת למטה לבטן תחתונה. אני מתמקד בבסיס עמוד השדרה

להמשך קריאה +