קוד הריפוי

קורס יסוד להכשרת מטפלים

הקורס בנוי מ – 12 מפגשים.
מיקום – כפר יהושע.
הקורס יתקיים בימי שלישי, 
17:00-20:00.
מפגש ראשון – 05.10.21

מוזמנים לצור קשר לפרטים נוספים: 050-6515292

"ככל שהמוח והלב שלנו יהיו יותר מאוחדים, כך נהיה ברזוננס גבוה יותר עם תדר בהיר וברור שנובע מהממדים הגבוהים. בתדר הגבוה הזה אנו לא הופכים שופעים, אנו מחוללים שפע, בריאות והגשמה. אנחנו לא חווים חופש אלא מחוברים לחופש המוחלט".

– ד"ר ג'ו דיספנזה –

ריפוי המבנים האנרגטיים בדרך של תקשור
ושימוש עוצמתי בתדר המרפא של הקולנים.

תארו לעצמכם מציאות שבה אתם מחוברים לשדה הקוואנטי ולאינטליגנציה הגבוהה שלו. דמיינו שהאינטליגנציה האינסופית הזו מסייעת לכם להכיר ולשחרר את התבניות המנטאליות והרגשיות שמנהלות את חייכם וחוסמות את דרככם.

דמיינו חיים של חיבור עמוק לאנרגית החיים המקורית אשר זורמת דרככם בחופשיות ומאפשרת לפוטנציאל הגבוה שלכם לבוא לידי ביטוי בחיי העולם הזה.
ציירו לכם חיים של שמחה, הנאה, הגשמה נטולת מאמץ ושלום פנימי.
דמיינו שנזכרתם מי אתם ולמה הגעתם לכאן ושהזיכרון הזה ממלא את ליבכם התרגשות ותשוקה גדולה ליצירה חדשה.
דמיינו את עצמכם מרפאים ומביאים לעולם איכויות של ריפוי ואהבה.
הרשו ללבכם להתרווח בהרגשה שהסודות הגנוזים של קוד הריפוי, נמצאים בידע שמאוחסן בתוך ה -DNA שלכם ושאתם מביאים בעזרתם ריפוי ושינוי ליקום כולו.
עצמו את העיניים, דמיינו והרגישו בלבכם שזה בעצם כבר כאן!

קורס היסוד להכשרת מטפלים בשיטת קוד הריפוי, יוצא לדרך.

אם יש לכם קריאה לרפא מתוך הידע הגבוה של הבריאה, אתם מוזמנים להצטרף למסע של גילוי, התמסרות וחקירה אמיצה וחוצה גבולות, אשר יחזיר אתכם הביתה אל התודעה הגבוהה שעומדת בבסיס הקיום כולו.
מסע ההתעוררות שהאנושות נמצאת בתחילתו, מזמין אותנו להתבונן פנימה ולמצוא בתוכנו את הסודות הגנוזים של קיומנו. הסודות הללו היו פעם גלויים לכל ואפשרו לבני האנוש לחיות מתוך שמחה ואהבה, תוך התנסות בשפע של הבריאה, ללא כל גבולות.
התפקיד שלנו היום כמטפלים, לחבור בתוכנו פנימה לסודות הללו, להתמחות בהם בחיינו האישיים ואז לחלוק את הידע הזה עם כל מי שחפץ לדעת. ירדנו לכאן מלווים במלאכים שתפקידם להראות לנו את הדרך המדויקת. בואו נפסע פנימה לדממה האלוהית ונלמד להקשיב לקולות הלוחשים של אינטליגנציית הבריאה שמלווה אותנו כל העת.

המסע פנימה

החיבור המלא להדרכה הגבוהה תלוי בנפח ובזרימה החופשית של הכלי שלנו. הגוף הגשמי שלנו הוא כלי רב פעלים ובכדי שאינפורמציית הבריאה תזרום דרכו בחופשיות, על הכלי להיות פתוח, זורם ורחב. המסע הפנימי חושף אותנו לתבניות מחשבה, אמונות ורגשות אשר יצרו בגוף האנרגטי והפיזי שלנו מנגנונים חוסמים. המנגנונים הללו מייצרים התנגדות בלתי
מודעת שלנו לדרך המלך של עצמנו. ההתנגדות אינה מאפשרת לאנרגית השדה הקוואנטי להיכנס במלואה ולכן הנפח האנרגטי הזורם דרך הכלי שלנו מצטמצם. כשהאנרגיה מצומצמת, הנוכחות שלנו בעולם מצטמצמת אף היא.
מי שפגש בתוכו את הצללים החוסמים את דרכו, מי שמתאמן לשחרר אותם מתוך המבנה האנרגטי שלו, מי שמתמסר לתהליך הזה יכול להוליך גם אחרים בדרך המרפאה שתחזיר
את כולנו הביתה. הדרך שתחזיר את האנושות לתקשורת מלאה עם המרחב המקודש, השופע והבלתי מוגבל של המקור הנובע דרכנו.

בשנים האחרונות מלמדת אותי ההדרכה העליונה שהריפוי הפיזי, המנטאלי והרגשי שלנו תלויים בהחזרת המערכות האנרגטיות של הגוף לאיזון ולהרמוניה. כדי לחזור להרמוניה עלינו לגלות באומץ לב את כל אותן אמונות חוסמות שאגורות בתוך המרחב הפנימי שלנו. האלכימיה מתחילה כאשר אנו מוציאים מן התת מודע, את התבניות שמנהלות אותנו. היציאה מן החושך אל האור, ההתבוננות והאימון מסייעים לנו לפרק ולהתמיר את האנרגיות החוסמות.
כשמערכות הגוף משחררות אמונות חוסמות, משתחררת האנרגיה וחוזרת לזרום בחופשיות. כשאנרגית החיים זורמת, נפתחת התקשורת הרוחנית שלנו עם העולמות העליונים ואנו מגלים את סודות הפוטנציאל האינסופי הגלום בהווייתנו. אנו לומדים מהי אלכימיה וכיצד להשתמש בה בעולם החומר. אנו מגלים את מתנותינו הייחודיות ולומדים כיצד להגשים אותן כאן, על פני האדמה. המסע הזה שעד לא מזמן נראה כחסר פשר, הופך להרפתקה מופלאה, מרגשת ומלאת ניסים. אנו נזכרים מי אנו באמת ולמה בחרנו להתנסות בחיים רוחניים בתוך גוף חומר.

התדר האנרגטי

אחת התובנות המרכזיות היא שהגוף הפיזי שלנו מבוסס במקורו על תדר אנרגטי אשר מהדהד בהתאמה עם אנרגית החיים הבראשיתית. תבניות המחשבה והרגש שצברנו לאורך הגלגולים השונים מגבילות אותנו ואת התדר האנרגטי באופן שמשפיע על השמחה,
הבריאות והיכולת שלנו להגשים את מתנותינו. כדי להשיב את התדר האנרגטי שלנו להרמוניה הבראשיתית, עלינו לזהות את תבניות המחשבה והרגש הישנות ולשחררן מהמערכות האנרגטיות של גופנו. חלק מהאינפורמציה הקשורה לתבניות המגבילות נמצא בתת מודע שלנו ולכן אנו כה מתקשים לזהותו. המידע הזה עצור בתוך המערכות האנרגטיות של הגוף ובעזרת ההדרכה העליונה אני לומדת לאורך השנים לזהותו ולשחררו.
כאשר האדם משתחרר מתבניות מגבילות הוא חווה באופן מידי חיבור להווייתו הגבוהה.
כל תבנית שעוברת ריפוי קוואנטי, מעצימה את החיבור שלנו לאנרגית החיים היצירתית ובהתאמה מכוונת אותנו לנתיב המדויק של נשמתנו ומקרבת אותנו אל האור שבהארה.

מה נלמד בקורס

  • נלמד לזהות את מפת הדרכים האישית שלנו ומהו ה GPS אשר יסייע לנו לזהות תבניות, הרגלים ואמונות חוסמות.
  • נלמד מהם חוקי הבריאה וכיצד לשתף עמם פעולה באופן שיחבר אותנו לסינכרוניזציה המופלאה של ההגשמה.
  • נלמד מהם המבנים האנרגטיים הבסיסיים דרכם נוכל לרפא: השדה הקוואנטי, הצ'אקרות, הגופים האנרגטיים (הילה), המרידיאנים, ה – DNA הקוואנטי.
  • נלמד להקשיב לאינטליגנציית הדרכה הגבוהה ובעזרת עבודה עם קולנים, לזהות היכן בגופנו (הפיזי והאנרגטי) עצורים מבנים מנטאליים ורגשיים אשר חוסמים את זרימת אנרגית החיים.
  • נלמד ליצר תהליכים אלכימיים בעזרת הרטט והצליל של הקולנים אשר יסייעו לנו לשחרר את האנרגיות החסומות שזיהינו.
  • נלמד להזרים ולהעצים את אנרגית הגוף בדרך של תרגול פיזי (דו אין – תרגול פיזי רוחני מתוך מסורת הזן שיאצו), בדרך המדיטציה, הנשימה, דרך שימוש בקולנים ובצלילים מרפאים ובדרך התקשור המרפא.
  • נלמד כיצד אקולוגיה פנימית של מחשבות ומילים מייצרת תדר אנרגטי גבוה וכיצד תדר אנרגטי גבוה מחבר אותנו לפוטנציאל הגבוה של ריפוי, טרנספורמציה, יצירתיות והגשמה.
  • נלמד להתחבר לדממה של השדה המאוחד, להתחבר לתדר האנרגטי הגבוה ולהזרימו באופן שוטף לתוך גופנו הפיזי.

הדבר המופלא ביותר שתוכלו לחוות כמטפלים הוא הרגע הזה בו אנרגיה חסומה מותמרת והאדם עושה קפיצה קוואנטית לתוך הפוטנציאל הגבוה שלו. האור שנדלק בעיניים, השמחה שמתעוררת, האמונה וההסכמה להתרחב הם כולם מסמנים לנו שמשהו מגביל השתחרר ואנרגית חיים עוצמתית חוזרת לזרום.
קורס היסוד למטפלים יעניק לכם ברמה האישית כלים עוצמתיים להתחבר לסודות הגנוזים בתוככם. תוכלו לקפוץ קוואנטית ולהתחבר לשפע ולשמחה של נתיב הבריאה.
ברמה המקצועית תלמדו לסייע למטופלים להיפרד מתבניות אנרגטיות ישנות ומגבילות ולהתחבר לתדר הגבוה המרפא שטמון בתוכם. תעזרו להם לפסוע בנתיב ההתעוררות ולהיזכר מי הם באמת – תודעה ערה, עצמי גבוה ובלתי מוגבל שירד לגוף חומר כדי להגשים את אוצרותיו ביד רחבה ושופעת.

מיכל ספיר

מנחת הקורס

פסיכותרפיסטית הוליסטית, מורה ומטפלת בשיטת קוד הריפוי שמבוססת על תקשור אלכימי מרפא וריפוי בעזרת צלילים מרפאים (קולנים),  מורה לתרגול מדיטציה ושיטת הדו אין – (תרגול פיזי רוחני ממסורת הזן שיאצו), מטפלת בכירה בשיאצו. מתמחה בשנים האחרונות בריפוי אלכימי המבוסס על ניקוי הגופים האנרגטיים מאנרגיות חוסמות והטענתם בעזרת הצליל והרטט של הקולנים. מסייעת לייצור חיבור לתדרים האנרגטיים תומכי החיים של השדה הקוואנטי ולהתחבר לקולה האותנטי של הנשמה.