הרצאה נודדת

הגשמה במהירות האור

"השדה הקוואנטי נמצא כאן תמיד אבל אם אנו לא מפנים אליו את תשומת לבנו, הוא לא קיים עבורנו. כשהתודעה שלנו פונה לשדה, היא מתחברת לתודעה רחבה יותר. יש פתאום פחות נפרדות, הזמן קורס ולכן הדברים קורים מהר יותר".

– ד"ר ג'ו דיספנזה –

מכירים את החלום הזה שהולך אתכם כבר שנים? משהו שאתם משתוקקים להגשים אבל לא מוצאים איך? יש חלומות קטנים כמו לרכב על סוסים או לנגן על פסנתר וישנם חלומות גדולים כמו לטייל כמה שנים בכל העולם או להביא את המתנה המיוחדת שלנו לעולם בצורה עוצמתית ומשמעותית. להשפיע, להשמיע, להתפרנס היטב, לחיות מתוך שמחה, לאהוב.

בתוכנו קיימים הרגלים שהוטבעו בנו לאורך שנים של חוויות חיים. ההרגלים האלה הופכים עם השנים למנגנונים של הימנעות. אנחנו רוצים להתגשם אבל פוחדים. פוחדים שאולי אנחנו לא כל כך טובים כמו שנדמה לנו. שיש עוד מיליון כמונו אז למה דווקא שאנחנו נצליח? ומה יקרה אם ניכשל? אם נאמר דבר שטות? אולי אנשים יחשבו שאנו שרלטנים או לא רציניים או לא חכמים? ויש גם את הפחד מלבלוט. חלקנו חווינו בילדותנו ובגלגולים מוקדמים, חוויות מצמצמות ולמדנו להראות את עצמנו פחות. יש לנו תבנית מחשבה שאומרת שאם נעמוד במרכז העניינים, בטוח יהיו כאלה שיגנו אותנו, ידברו עלינו רעות, יעשו לנו עין רעה. מכירים את המחשבות האלה? מכירים את הקול שאומר שלא כדאי להסתכן? מה רע לנו בתוך המוכר והידוע?

אינסוף פחדים והמנגנונים הפנימיים שלנו שכבר רגילים לקיים, מתחננים בפנינו שנסכים להישאר במקום הבטוח בו אנו כבר נמצאים. אלא שהנשמה שלנו דוחפת ולוחצת ללא הפסקה. לפעמים אנו מפתחים שיטות הדחקה מתוחכמות ולכן לא שומעים את קולה אבל בדרך כלל הסבל של ההימנעות הוא בלתי נסבל לפעמים עד לכדי מחלה.

כדי שמשהו ישתנה אנחנו זקוקים למשהו שיניע אותנו. שינוי פנימי שילמד אותנו להתבונן על המציאות באופן חדש. משהו שיעורר בנו את האומץ לנסות לצאת מגבולות ההרגלים שלנו. משהו שייתן לנו את הכוח להעז גם אם זה אומר שבדרך, אולי לא תמיד נצליח.

הכוח הזה מצוי בתוכנו והוא מבקש שנהיה מספיק אמיצים ונאפשר לו להתבטא.
אם עייפתם מהנוחות המוגבלת הזו ו וגם אתם מבקשים כמוני, להשתחרר מן הסבל שבהימנעות ולמצוא את הדרך להגשמה במהירות האור, אני מזמינה אתכם למפגש שיפקח את עיניכם לידע קוואנטי רב עוצמה. ידע שבתוכו חבויים סודות עתיקים שהולכים ונחשפים לעיננו אחרי עידנים רבים שהיו גנוזים.
ידע שעוסק בשדה הקוואנטי המאוחד שנמצא סביבנו ואשר בתוכו נמצאות אופציות אינסופיות של הגשמה עבור כל אחד מאתנו. ידע שילמד אותנו לעבור ממציאות של הממד השלישי המוגבל למציאות הגבוהה ומהירת ההגשמה של הממד החמישי.

למעבר בין הממדים ישנה חוקיות ברורה ובהירה. כדי לעבוד עם החוקיות הזו עלינו להכירה באופן מנטאלי ולתרגלה למשך תקופה על מנת שהמוח האלסטי שלנו ישנה את תבניותיו באופן שיתאים לשהות בממד ההגשמה המהירה.

ההרצאה הזו הינה הרצאה נודדת.
תזמינו אותי אליכם ואני אבוא לשתף אתכם בידע הגנוז הזה ששינה את חיי ואשמח שישנה גם את חייכם.

להזמנת הרצאה למלא פרטים כאן ואחזור אליכם בהקדם: