הפרלמנט הרוחני

ריטריט חודשי

ריטריט – אוגוסט 2021-
שער האריות – חיבור
לתדרי המקור. 
8.8.21,  יום ראשון
בשעות – 22:00 – 19:00,
ב"לול" בכפר יהושע.
לפרטים נוספים אנא צרו קשר.

"המקום בו אני מוותרת על ידיעת העצמי הרגיל ומסכימה להיות באי הידיעה, הוא המקום בו נמצאת החוכמה העמוקה של היקום. חוכמה שהיא עמוקה יותר מן האינטיליגנציה.
חוכמה שמחברת אותי למהות העמוקה של התודעה האלוהית שנובעת דרכי".

– אקהרט טול –

כשהתחלתי לפני שנים רבות לתרגל דו אין ולשבת למדיטציה באופן יומיומי, לא יכולתי לדמיין לעצמי את העוצמה והחשיבות של השניים. קראתי מתוך ניסיונם של אחרים, על הבהירות, על השלווה, על הדממה שבתוכה צומחת ידיעה והכוונה שקטה. על האיזון הרגשי, על היכולת לשמור על תדר יציב והרמוני לנוכח הזדמנויות שהחיים מזמנים לי.

קראתי על היתרונות הבריאותיים שעולים מתוך הרוטינה הזו שאימצתי לעצמי מתוך אינטואיציה פנימית. אבל כל המילים הטובות לא יכולות להחליף את החוויה. אי אפשר לתאר את הזרמים שעוברים בגוף או את השקט שעמו אני מתחילה את היום. אי אפשר להסביר את השינויים שהנפש שלי עוברת בתוך התהליך הקבוע הזה, בתוכו אני פוגשת את עצמי. את העצמי הגבוה של נשמתי אשר יודע כה הרבה ומכוון אותי ביד כה מיטיבה לחיים של הגשמה, שמחה וזרימה חופשית ונעימה.

הרוטינה יכולה להיות בנויה מתרגולים שונים אבל המהות שלה דומה:
מעוררים את אנרגית הגוף דרך תנועה. מתיידדים עם הגוף שהוא השער הראשון
בדרכנו פנימה, אל האני המקורי. ממשיכים בנשימה שמאפשרת לתאים לפתוח את שעריהם
ולשחרר מתוכם מטענים רגשיים עודפים. המוח עובר מתדר של גלי בטא לתדר של גלי אלפא, מה שמאפשר למערכת העצבית האוטונומית להיכנס לפעולה שמטרתה החזרת הגוף למצב של סינכרוניזציה והרמוניה. הגוף יוצא ממצב ההישרדות בו התנהל עד כה ועובר למצב של תפקוד הרמוני שמאפשר התחדשות וריפוי. כשהגוף שקט ומשתף פעולה, אפשר להמשיך בדרך המדיטציה.

המדיטציה שפותחת בפנינו שערים רבים ובעיקר מאפשרת לנו להפסיק להזדהות עם המחשבות, להבין שהן אינן מי שאנחנו. המחשבות שהן כמו עננים, באות והולכות ואנו מתאמנים בשליחתן לחופשי. ברווח שבין המחשבות אנו מוצאים את הדממה שמתוכה עולה קולה של הנשמה. במפגש עם נשמתנו אנו בעצם נכנסים למצב של קליטה מוגברת. אנו עוזבים את הגוף החומרי ומתחברים לשדה המאוחד והשופע שעוטף את היקום כולו. השדה שולח אלנו אינפורמציה של אור ותודעה גבוהה ואנו קולטים אותה כזרם של אנרגית חיים ויטאלית וכבלוקים של מחשבה יצירתית שמגיעה מחוכמת הבריאה. מחשבה בוראת שמכוונת את דרכנו בתוך שלל ההזדמנויות שהחיים בגוף החומר מזמנים לנו.
כשההדרכה שמתגלה לנו מכוונת אותנו, אנו יודעים שאנו לא לבד. אנחנו מרגישים מודרכים, מוגנים ואהובים.

בריטריט החודשי נתרגל ביחד רוטינה מופלאה. רוטינה שתאפשר לכולנו לפגוש את עצמנו בכל יום מחדש. לפגוש את חוכמת הבריאה שמתדפקת על שערי ליבנו, כדי להיטיב את המסע, כדי שנוכל לנוע בו בשלווה, כדי שנהיה בזרימה שקטה ונעימה, כדי שיהיה שמח להיות כאן!

המטרה המרכזית של המפגש החודשי הזה היא לסייע לכל מי שחפצה נפשו/ה, לחוות באופן קבוע רוטינה שמאפשרת חיבור למרחב הרב ממדי של הפוטנציאל העוצמתי של מי שאנו באמת.
בואו נלמד ביחד לשחק בהנאה גדולה, את המשחק הזה שקוראים לו חיים.

המפגשים כוללים:
תרגול דו אין (מתיחת מרידיאניים והזרמת אנרגיה – מתוך הזן שיאצו), תרגילי נשימה, מדיטציה ושיחה על נושאים שונים שקשורים להתעוררות התודעה.